preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Školski časopis

Raspored zvona

        

UJUTRO                                      

1.   8.00-8.40                       

2.   8.45-9.25                        

3.   9.30-10.10                       

4.  10.20-11.00                      

5.  11.05-11.45                      

6.  11.50-12.30                      

7.  12.35 - 13.15                   

 

POPODNE

1. 13.30-14.10

2. 14.15-14.55

3. 15.00-15.40

4. 15.50-16.30

5. 16.35-17.15

6. 17.20-18.00

 7. 18.05-18.40

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 4. 2012.

Ukupno: 204759
Ovaj mjesec: 481
Danas: 4
Vijesti

Rezultati županijskih natjecanja

Čestitamo našim učenicima i metorima na izvrsnim plasmanima na županijskim natjecanjima. Bravo!


PREDMET UČENIK PLASMAN MENTOR
engleski jezik Lucija Prpić, 8.razred 4. mjesto Andreja Žitković
matematika Lovro Hatvalić, 7. razred 1. mjesto Mario Kušan
geografija

Stella Blažević, 6. razred

Benjamin Matijević, 8. razred

6. mjesto

1. mjesto

Ivan Jajčević
kemija

Lukas Marić, 7. razred

Lovro Hatvalić, 7. razred

Denis Grozdanić, 7. razred

sudjelovanje

Jelena Klasnić - Smiljanić

Dijana Vujčić

kemija

Adis Hadžipašić, 8. razred

Mirea Barišić, 8. razred

sudjelovanje

Dijana Vujčić

J. Klasnić - Smiljanić

biologija Lucija Prpić, 8. razred 10. mjesto D. Vujčić
njemački jezik

Blaž Abramović, 8. razred

Lara Stojak, 8. razred

2. mjesto

6. mjesto

Marijana Rukavina
informatika

Denis Grozdanić, 7. razred

Helena Kokanović, 7. raz.

Zara Adrović, 7. razred

1. mjesto

sudjelovanje

sudjelovanje

Edina Džihić Šajnić
vjeronauk - biskupijsko natjecanje Lara Stojak, Martina Jakovljević, Lucija Prpić, Filip Šubić 2. mjesto s. Marija Medved
rukomet (ž) - 5./6.r. T. Šarčević, P. Naumovski, G. Prpić, M. Lukačević, T. Pereković, M.Malović, A.L. Horinek, H. Čaušević, E. Žilić, S. Ćibrić, L. Antolović 3. mjesto Kosta Đukić
futsal (ž) - 7./8.r. P. Beketić, H. Mušinović, E. Rekić, S. Ćibrić, L. Šajnović, E. Filipović 6. mjesto Robert Sigur
hrvanje (ž) E. Vašarević, I. Delić, P. Naumovski 2. mjesto Robert Sigur
hrvanje (m) T. Vujasić, D. Šimatić, R. Karadak, P. Pešut, M. Išek 4. mjesto Robert Sigur

     



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ivana Mašić   datum: 4. 4. 2022.

Vijesti

Rezultati županijskih natjecanja

Čestitamo našim učenicima i metorima na izvrsnim plasmanima na županijskim natjecanjima. Bravo!


PREDMET UČENIK PLASMAN MENTOR
engleski jezik Lucija Prpić, 8.razred 4. mjesto Andreja Žitković
matematika Lovro Hatvalić, 7. razred 1. mjesto Mario Kušan
geografija

Stella Blažević, 6. razred

Benjamin Matijević, 8. razred

6. mjesto

1. mjesto

Ivan Jajčević
kemija

Lukas Marić, 7. razred

Lovro Hatvalić, 7. razred

Denis Grozdanić, 7. razred

sudjelovanje

Jelena Klasnić - Smiljanić

Dijana Vujčić

kemija

Adis Hadžipašić, 8. razred

Mirea Barišić, 8. razred

sudjelovanje

Dijana Vujčić

J. Klasnić - Smiljanić

biologija Lucija Prpić, 8. razred 10. mjesto D. Vujčić
njemački jezik

Blaž Abramović, 8. razred

Lara Stojak, 8. razred

2. mjesto

6. mjesto

Marijana Rukavina
informatika

Denis Grozdanić, 7. razred

Helena Kokanović, 7. raz.

Zara Adrović, 7. razred

1. mjesto

sudjelovanje

sudjelovanje

Edina Džihić Šajnić
vjeronauk - biskupijsko natjecanje Lara Stojak, Martina Jakovljević, Lucija Prpić, Filip Šubić 2. mjesto s. Marija Medved
rukomet (ž) - 5./6.r. T. Šarčević, P. Naumovski, G. Prpić, M. Lukačević, T. Pereković, M.Malović, A.L. Horinek, H. Čaušević, E. Žilić, S. Ćibrić, L. Antolović 3. mjesto Kosta Đukić
futsal (ž) - 7./8.r. P. Beketić, H. Mušinović, E. Rekić, S. Ćibrić, L. Šajnović, E. Filipović 6. mjesto Robert Sigur
hrvanje (ž) E. Vašarević, I. Delić, P. Naumovski 2. mjesto Robert Sigur
hrvanje (m) T. Vujasić, D. Šimatić, R. Karadak, P. Pešut, M. Išek 4. mjesto Robert Sigur

     



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ivana Mašić   datum: 4. 4. 2022.

Vijesti

Rezultati županijskih natjecanja

Čestitamo našim učenicima i metorima na izvrsnim plasmanima na županijskim natjecanjima. Bravo!


PREDMET UČENIK PLASMAN MENTOR
engleski jezik Lucija Prpić, 8.razred 4. mjesto Andreja Žitković
matematika Lovro Hatvalić, 7. razred 1. mjesto Mario Kušan
geografija

Stella Blažević, 6. razred

Benjamin Matijević, 8. razred

6. mjesto

1. mjesto

Ivan Jajčević
kemija

Lukas Marić, 7. razred

Lovro Hatvalić, 7. razred

Denis Grozdanić, 7. razred

sudjelovanje

Jelena Klasnić - Smiljanić

Dijana Vujčić

kemija

Adis Hadžipašić, 8. razred

Mirea Barišić, 8. razred

sudjelovanje

Dijana Vujčić

J. Klasnić - Smiljanić

biologija Lucija Prpić, 8. razred 10. mjesto D. Vujčić
njemački jezik

Blaž Abramović, 8. razred

Lara Stojak, 8. razred

2. mjesto

6. mjesto

Marijana Rukavina
informatika

Denis Grozdanić, 7. razred

Helena Kokanović, 7. raz.

Zara Adrović, 7. razred

1. mjesto

sudjelovanje

sudjelovanje

Edina Džihić Šajnić
vjeronauk - biskupijsko natjecanje Lara Stojak, Martina Jakovljević, Lucija Prpić, Filip Šubić 2. mjesto s. Marija Medved
rukomet (ž) - 5./6.r. T. Šarčević, P. Naumovski, G. Prpić, M. Lukačević, T. Pereković, M.Malović, A.L. Horinek, H. Čaušević, E. Žilić, S. Ćibrić, L. Antolović 3. mjesto Kosta Đukić
futsal (ž) - 7./8.r. P. Beketić, H. Mušinović, E. Rekić, S. Ćibrić, L. Šajnović, E. Filipović 6. mjesto Robert Sigur
hrvanje (ž) E. Vašarević, I. Delić, P. Naumovski 2. mjesto Robert Sigur
hrvanje (m) T. Vujasić, D. Šimatić, R. Karadak, P. Pešut, M. Išek 4. mjesto Robert Sigur

     



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ivana Mašić   datum: 4. 4. 2022.

Vijesti

Rezultati županijskih natjecanja

Čestitamo našim učenicima i metorima na izvrsnim plasmanima na županijskim natjecanjima. Bravo!


PREDMET UČENIK PLASMAN MENTOR
engleski jezik Lucija Prpić, 8.razred 4. mjesto Andreja Žitković
matematika Lovro Hatvalić, 7. razred 1. mjesto Mario Kušan
geografija

Stella Blažević, 6. razred

Benjamin Matijević, 8. razred

6. mjesto

1. mjesto

Ivan Jajčević
kemija

Lukas Marić, 7. razred

Lovro Hatvalić, 7. razred

Denis Grozdanić, 7. razred

sudjelovanje

Jelena Klasnić - Smiljanić

Dijana Vujčić

kemija

Adis Hadžipašić, 8. razred

Mirea Barišić, 8. razred

sudjelovanje

Dijana Vujčić

J. Klasnić - Smiljanić

biologija Lucija Prpić, 8. razred 10. mjesto D. Vujčić
njemački jezik

Blaž Abramović, 8. razred

Lara Stojak, 8. razred

2. mjesto

6. mjesto

Marijana Rukavina
informatika

Denis Grozdanić, 7. razred

Helena Kokanović, 7. raz.

Zara Adrović, 7. razred

1. mjesto

sudjelovanje

sudjelovanje

Edina Džihić Šajnić
vjeronauk - biskupijsko natjecanje Lara Stojak, Martina Jakovljević, Lucija Prpić, Filip Šubić 2. mjesto s. Marija Medved
rukomet (ž) - 5./6.r. T. Šarčević, P. Naumovski, G. Prpić, M. Lukačević, T. Pereković, M.Malović, A.L. Horinek, H. Čaušević, E. Žilić, S. Ćibrić, L. Antolović 3. mjesto Kosta Đukić
futsal (ž) - 7./8.r. P. Beketić, H. Mušinović, E. Rekić, S. Ćibrić, L. Šajnović, E. Filipović 6. mjesto Robert Sigur
hrvanje (ž) E. Vašarević, I. Delić, P. Naumovski 2. mjesto Robert Sigur
hrvanje (m) T. Vujasić, D. Šimatić, R. Karadak, P. Pešut, M. Išek 4. mjesto Robert Sigur

     



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ivana Mašić   datum: 4. 4. 2022.

Vijesti

Rezultati županijskih natjecanja

Čestitamo našim učenicima i metorima na izvrsnim plasmanima na županijskim natjecanjima. Bravo!


PREDMET UČENIK PLASMAN MENTOR
engleski jezik Lucija Prpić, 8.razred 4. mjesto Andreja Žitković
matematika Lovro Hatvalić, 7. razred 1. mjesto Mario Kušan
geografija

Stella Blažević, 6. razred

Benjamin Matijević, 8. razred

6. mjesto

1. mjesto

Ivan Jajčević
kemija

Lukas Marić, 7. razred

Lovro Hatvalić, 7. razred

Denis Grozdanić, 7. razred

sudjelovanje

Jelena Klasnić - Smiljanić

Dijana Vujčić

kemija

Adis Hadžipašić, 8. razred

Mirea Barišić, 8. razred

sudjelovanje

Dijana Vujčić

J. Klasnić - Smiljanić

biologija Lucija Prpić, 8. razred 10. mjesto D. Vujčić
njemački jezik

Blaž Abramović, 8. razred

Lara Stojak, 8. razred

2. mjesto

6. mjesto

Marijana Rukavina
informatika

Denis Grozdanić, 7. razred

Helena Kokanović, 7. raz.

Zara Adrović, 7. razred

1. mjesto

sudjelovanje

sudjelovanje

Edina Džihić Šajnić
vjeronauk - biskupijsko natjecanje Lara Stojak, Martina Jakovljević, Lucija Prpić, Filip Šubić 2. mjesto s. Marija Medved
rukomet (ž) - 5./6.r. T. Šarčević, P. Naumovski, G. Prpić, M. Lukačević, T. Pereković, M.Malović, A.L. Horinek, H. Čaušević, E. Žilić, S. Ćibrić, L. Antolović 3. mjesto Kosta Đukić
futsal (ž) - 7./8.r. P. Beketić, H. Mušinović, E. Rekić, S. Ćibrić, L. Šajnović, E. Filipović 6. mjesto Robert Sigur
hrvanje (ž) E. Vašarević, I. Delić, P. Naumovski 2. mjesto Robert Sigur
hrvanje (m) T. Vujasić, D. Šimatić, R. Karadak, P. Pešut, M. Išek 4. mjesto Robert Sigur

     



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ivana Mašić   datum: 4. 4. 2022.

Vijesti

Rezultati županijskih natjecanja

Čestitamo našim učenicima i metorima na izvrsnim plasmanima na županijskim natjecanjima. Bravo!


PREDMET UČENIK PLASMAN MENTOR
engleski jezik Lucija Prpić, 8.razred 4. mjesto Andreja Žitković
matematika Lovro Hatvalić, 7. razred 1. mjesto Mario Kušan
geografija

Stella Blažević, 6. razred

Benjamin Matijević, 8. razred

6. mjesto

1. mjesto

Ivan Jajčević
kemija

Lukas Marić, 7. razred

Lovro Hatvalić, 7. razred

Denis Grozdanić, 7. razred

sudjelovanje

Jelena Klasnić - Smiljanić

Dijana Vujčić

kemija

Adis Hadžipašić, 8. razred

Mirea Barišić, 8. razred

sudjelovanje

Dijana Vujčić

J. Klasnić - Smiljanić

biologija Lucija Prpić, 8. razred 10. mjesto D. Vujčić
njemački jezik

Blaž Abramović, 8. razred

Lara Stojak, 8. razred

2. mjesto

6. mjesto

Marijana Rukavina
informatika

Denis Grozdanić, 7. razred

Helena Kokanović, 7. raz.

Zara Adrović, 7. razred

1. mjesto

sudjelovanje

sudjelovanje

Edina Džihić Šajnić
vjeronauk - biskupijsko natjecanje Lara Stojak, Martina Jakovljević, Lucija Prpić, Filip Šubić 2. mjesto s. Marija Medved
rukomet (ž) - 5./6.r. T. Šarčević, P. Naumovski, G. Prpić, M. Lukačević, T. Pereković, M.Malović, A.L. Horinek, H. Čaušević, E. Žilić, S. Ćibrić, L. Antolović 3. mjesto Kosta Đukić
futsal (ž) - 7./8.r. P. Beketić, H. Mušinović, E. Rekić, S. Ćibrić, L. Šajnović, E. Filipović 6. mjesto Robert Sigur
hrvanje (ž) E. Vašarević, I. Delić, P. Naumovski 2. mjesto Robert Sigur
hrvanje (m) T. Vujasić, D. Šimatić, R. Karadak, P. Pešut, M. Išek 4. mjesto Robert Sigur

     



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ivana Mašić   datum: 4. 4. 2022.

Tražilica

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


E- dnevnik

Oglasna ploča

Anketa
Što mislite o novom rasporedu školskih praznika?





Korisni linkovi


 


 

Priloženi dokumenti:
e bonton.pdf





preskoči na navigaciju