Ukupno: 204764

Projekt u sklopu izvannastavnih aktivnosti

Projekt je osmislila učiteljica Bojana Ognjenović Novaković te uključila učiteljicu Ivanu Caban Augustić i pedagoginju Ivanu Mašić.

Bravo!yes

Kraj 2021. obilježila je sjajna vijest da je projekt ,,Volim matematiku'' prepoznat kao kvalitetan i SVE aktivnosti projekta financirat će Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Tijekom drugog obrazovnog razdoblja bit će organizirane radionice za zainteresirane učenike kojim ćemo poticati i razvijati ljubav i interes za matematiku.

Učiteljima će biti financirane zanimljive i korisne edukacije.

Škola će dobiti vrijednu i kvalitetnu opremu koju ćemo moći koristiti dugi niz godina.

Tijekom školske godine 2021./2022. uspješno smo započeli procese u STEM području te brendiranje naše škole kao ustanove koja provodi različite STEM aktivnosti.