Ukupno: 204761

"Robotika za klince i klinceze"

Iako se školska godina polako bliži kraju i dalje neumorno radimo na novim projektima.

Učiteljica Bojana Ognjenović Novaković osmislila je i napisala projekt "Robotika za klince i klinceze" kojim će se provođenje robotičkih edukacija i radionica za djecu podići na višu razinu.
Projekt je prepoznat kao kvalitetan, a partner u realizaciji ovog projekta su Narodne novine d.d. kojima ovim putem zahvaljujemo na podršci i financiranju projekta.
Učenici su izuzetno zainteresirani za ovakav oblik rada, vesele se novim znanjima i vrlo su uspješni u programiranju i kodiranju.
Ovakve edukacije pomažu djeci da shvate na koji način funkcionira tehnologija, uče ih logičkom razmišljanju, timskom radu i strpljenju. Na zanimljiv i interaktivan način, djeca usvajaju vještine koje će im koristiti u mnogim područjima života.