Hvala OŠ Vladimira Nazora Vinkovci

Dana 24.2.2021.godine, učenici 3.a razreda i njihovi roditelji  susreli su se uživo  nakon prvog polugodišta sa svojom   učiteljicom  Ivankom  Pendelin .

Susretu se pridružio  i ravnatelj Davor Miholjević koji je odgovarao na pitanja roditelja o početku nastave. Objasnio je roditeljima u kojoj je fazi obnova  i pozvao ih da pogledaju, ako žele. Svima nama dao je nadu da će se škola osposobiti za rad što je prije moguće pazeći isključivo na sigurnost učenika i djelatnika.

Jedan od razloga što smo se našli  bili su i pokloni koje smo dobili od učenika  3.a razreda i njihove učiteljice  Marine Barunčić  iz Osnovne škole Vladimira Nazora iz Vinkovaca.

Hvala puno učiteljici Marini Barunčić i njenim učenicima što su tom lijepom i za nas neprocjenjivom gestom uljepšali naš susret. Dan je bio sunčan i topao kao što su i njihova mala srca ispunjena  toplinom  ljubavi  i suosjećanja. Nadam se i vjerujem da su se ovom gestom stekla nova i trajna  prijateljstva.

Taj osjećaj radosti što smo svi živi i zdravi i u isto vrijeme tužni zbog toga što još ne možemo  u školu, teško je opisati. Počeli smo s klasičnim  i neizostavnim   pitanjem: “Kako ste prošli?“, a završili prijedlogom mame  Tamare Pucović da se nađemo kad se sve malo smiri.

Svi smo s radošću i veseljem prihvatili  njen prijedlog  i rastali se nadajući se da ćemo što prije u školu.

Ivanka Pendelin

objavio: Ivana Mašić   datum: 25. 2. 2021.

« Lipanj 2021 »